Liečba pomocou čistej homeopatie


Celá liečebná procedúra začína rozhovorom homeopata s pacientom. Prvý rozhovor trvá 2,5 – 5 hodín. Dĺžka rozhovoru je nutná k dosiahnutiu najvyššej úrovne poznania. Ďaľšie hodiny alebo aj dni sú strávené rozborom ak sa jedná o zvláštny alebo málo známy liek. Tých prípadov je dosť. Myslím, že je lepšie pre pacienta, ak urobím všetko pre nájdenie toho najlepšieho lieku. Radšej predpis odložím o pár dní, ako robiť múdreho a okamžite niečo dať, aj keď to plne nezodpovedá. Tento liek čiastočne zaposobí, ale nelieči do hĺbky, pacient každú chvíľku musí chodiť na kontroly a časom je liečbou veľmi znechutený.

Tento homeopat može byť cenovo na nízkej úrovni, ale častým opakovaním kontrol sa postupom času stáva veľmi drahý. Čo je doležitejšie, liečba je bez výrazného efektu. Nenechajte sa zneužívať. Vstupná prehliadka je u mňa za 90 eur, kontroly za polovicu. Dlhoroční pacienti vedia, že som najlacnejší, lebo sa častokrát zbavia návyku na lieky, do ktorých zbytočne dávajú horentné sum. Napriek tomu, že si celý život poctivo platia nekresťanské peniaze do poistenia. Ja osobne proti tomuto dôrazne protestujem.

Pri liečbe stačí dodržať pár jednoduchých pokynov a zdravie už nikdy nie je v takom katastrofálnom stave ako pred liečbou.

liecba-homeopatie

Zvieratká, deti, nezamestnaní či inak sociálne slabí
majú individuálnu zľavu.


 

Prejsť do Histórie