Škola čistej homeopatie Fénix

Homeopatická liečba:

Čistá homeopatia navracia zdravie, ak dodržujeme pár podmienok. Na rozdiel od chemickej liečby pôsobí do hĺbky a rieši problémy nielen zdravotné, ale tiež aj vzťahové, pracovné, sociálne a iné. Je to len logické, keď liečime dušu človeka, pôsobí to na všetkých úrovniach. No keď dávame do seba nepresný liek, alebo dokonca viac liekov, pôsobí to opačne. Na telesnej úrovni sa zo začiatku uľaví, no časom sa problémy vracajú, podobne, ako u chemickej liečby a zákonite je zasiahnutá tiež duša a duchovne sa život nevyvíja smerom k sebe a šťastiu, ale k rozhodnutiam, ktoré problémy neriešia, naopak, ďalej hromadia. Nie je to ideálny stav a slušný homeopat má veľmi sťaženú prácu. Aké veľké klamstvo od rôznych akože homeopatov, že homeopatia nemôže ublížiť. Zákernosť týchto postupov zvyšuje fakt, že človek si môže toto uvedomiť až za viac rokov a falošnú homeopatiu si s tým nedá do súvisu. V čistej homeopatii naproti tomu potlačené problémy vychádzajú na povrch a pacient ich postupne rieši a život často zmení ku spokojnosti rodiny a okolia. Na splnenie týchto cieľov je potrebná tvrdá práca čistého homeopata, ale aj trpiaceho, ktorý to má vlastne vo svojich rukách, lebo od homeopata má všetky informácie a pokyny, ako úspešne pokračovať v liečbe. Zistil som, že toto sa na Slovensku nedeje. Treba dodržiavať pokyny homeopata, dostavovať sa na kontroly, ktoré majú často zásadný vplyv na smerovanie duši k uzdraveniu.

Ďalšie info tu: Rodinná liečba

 

Homeopatické vzdelávanie:

Keď som opakovane zisťoval, ako som vyššie uviedol, že v dnešnej dobe sa nedodržujú v homeopatii ani tie najzákladnejšie kritériá slušnosti a homeopatických princípov, uvedomil som si, že to musí byť v chybnom vzdelávaní, aké jednoduché. Z tohto dôvodu som sa rozhodol, že založím školu čistej homeopatie fénix a podobne ako bájnemu vtákovi, aj nám sa podarí povzniesť homeopatiu z ruín nevedomosti, materializmu a iných radostí dnešnej doby. Prosím ľudí, ktorí by chceli navracať zdravie svojim blízkym a tým aj prispieť k zlepšeniu stavu národa, aby sa ozvali na uvedené kontakty.

 

Tai Chi:

A ďalšia výhoda našej školy je možnosť naučiť sa zostavu taoistického Tai Chi. Zostava 108mich cvikov, ktoré sa robia ladne, prináša pohodu a kľud do Vašej mysle a tým umožní sústrediť sa na prácu homeopata a odpútať sa na potrebný čas od osobných problémov. Je to dobrovoľné a nie je to povinná súčasť štúdia, každý si sám rozhoduje, aké aktivity bude používať na spríjemnenie života a na podporu a vyjasnenie svojej mysle. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Viac o Tai Chi na: Tai Chi